Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konspirativní teorie anebo skutečné ohrožení lidstva?


 Do jaké míry lze věřit konspirativním teoriím? Nejméně posledních pět set let se společností nesou též nejrůznější konspirativní teorie o tajných skupinách mocných, kteří jsou skutečnými hybateli dějin, a jejichž rozhodnutí mají větší váhu než rozhodnutí oficiálních nositelů společenské moci. Často se v této souvislosti mluví o svobodných zednářích, o kontaktech nejbohatších lidí světa (Bilderberg Group), o agenturách zvláštních služeb typu CIA.

Svět ovládají elitáři z Bilderberg Group

Autor: Petr Chmela | Zdroj: Fragmenty, NTA | Zveřejněno na internetu dne  01.02.2010

 Chobotnice se stala symbolem, který v každém člověku vzbuzuje přinejmenším respekt. I když si v lepší restauraci dopřejete například grilovanou chobotničku, zažíváte kromě jisté noblesy i pocit určitého vítězství. Je to moment, kdy můžete pozřít molocha, který za jiných okolností může sežrat vás. Turecko, Istanbul, 21. květen 2007. K hotelu Ritz Carlton přijíždějí černé limuzíny s tmavými skly. Téměř sto třicet hostů s pozvánkou v ruce se schází k zahájení pětapadesátého shromáždění skupiny s názvem Bilderberg. Světová elita - nejvlivnější osobnosti z oblasti byznysu, médií a politiky - má údajně za cíl „vytvořit světovou vládu, která nevyvolá už nikdy žádné války a zaručí mír a prosperitu veškerého lidstva“. Tento plán zformuloval už v roce 1991 někdejší předseda skupiny Bilderberg a stálý člen jejího řídícího výboru David Rockefeller. Pečlivě střežené prostory nejluxusnějšího istanbulského hotelu se uzavírají zevnitř. Hosté usedají k velké tabuli v abecedním pořadí a jednání světové vlády začíná. Neoficiálně a v utajení za zavřenými dveřmi.

 Chobotnice je symbolem moci a na jejích chapadlech většinou číhá smrt. Není tomu tak jen v říši pod hladinou moře nebo ve „fiktivních“ příbězích o pirátech, komisařích a mafiánech. Náš „skutečný“ svět je totiž taky plný událostí, které by mohly poukazovat na existenci jistého tajemného mechanizmu, který všechno řídí. Tento úhel pohledu značně zkomplikoval život všem, kdo se kdy pokusili odpovědět na otázku „Kdo vládne světu?“. Je totiž možné, že skutečná moc, skutečné řídicí centrum není v žádném parlamentu, v žádné vládě ani v žádné instituci tohoto druhu, která je známá a relativně přístupná široké veřejnosti; fenomén, který řídí svět, se možná skrývá v tajemném příšeří. Pod rouškou manévrů, které nás mají oblbovat a odvádět naši pozornost, ovlivňuje vše ve svůj prospěch. Nikdo, kdo se kdy pokusil této všemocné síle vzepřít nebo ji vylákat z hlubin a přivést na světlo boží, nevyvázl se zdravou kůží - většinou nevyvázl vůbec. Proto se této temné vládě říká chobotnice. Jestliže na chvíli uvěříme v její existenci, můžeme se dostat k jednomu z životně důležitých orgánů tohoto krakena, který nese známý, ale neoficiální název Bilderberg.

 Sdružení neboli skupinu Bilderberg tvoří světová elita nejbohatších a nejmocnějších lidí našeho světa a je ponořena do tajemné temnoty od hlavy až k patě. Proto se tedy jenom předpokládá, že byla založena v roce 1954. Nese název jistého nizozemského hotelu v Oosterbeeku, kde se konalo první shromáždění. Skupina se schází docela pravidelně, každý rok někdy na přelomu jara a léta a pokaždé v jiné zemi. Místem shromáždění je samozřejmě vždy ten nejluxusnější hotel nebo vila. Účast každého člena nebo hosta je podmíněna pozváním. Přesto, že na některá zasedání je umožněn přístup pečlivě vybranému novináři nebo jinému zástupci médií, veřejnost se o těchto jednáních dozvídá vždy ex post a každá zpráva podléhá nejpřísnější cenzuře. Každý účastník konference je totiž vázán přísnou mlčenlivostí a hlavouni tohoto shromáždění přesně určí, co z probíraných témat se smí dostat na veřejnost, a co ne. Lze předpokládat, že výběr novinářů a zpravodajů je pečlivě připraven a zaměřuje se jenom na ty kandidáty, kterých poslušnost je zaručená. I kdyby se náhodu někdo z nich pokusil vypustit do éteru jiné než „povolené“ informace, zaručeně by neměl v dalším postupu žádné šance a pravděpodobně by vypustil „jenom“ duši.

 Přesto, že pozvánky na bilderberské schůzky většinou končí na stolech těch nejvýznamnějších protagonistů světové politické scény, účast každého jednoho z nich je pokaždé neoficiální. Na různých seznamech se objevují osobnosti, jako je například lord Peter Carrington, bývalý generální tajemník NATO, který je předsedou Bilderbergu od roku 1991, nizozemská královna Beatrix, jejíž otec princ Bernard se vzdal předsednictví tohoto elitního klubu v roce 1976, kdy se zapletl do aféry Lockheed, dále šéf Fiatu Giovanni Angelli, italský politik Giulio Andreotti a schůzky ve skotském hotelu Gleneagles se zúčastnil také princ Charles. Stálicí, neměnnou a věčnou konstantou na všech listinách hostů, zůstávají ovšem jména dvou světových eminencí: Henry Kissinger a David Rockefeller. Oba pánové patří údajně k malému řídícímu výboru skupiny. Otázkou ale zůstává, v čem spočívá ona „malost“. Termín „za zavřenými dveřmi“ v sobě ukrývá mnohem víc než jenom zevnitř zamčené dveře. Každý z luxusních hotelů, který si skupina zvolí za svoji rezidenci na pár dnů, je samozřejmě uzavřen pro jakékoliv jiné hosty a oblast široko daleko kolem se stane přísně zakázanou a téměř militantní zónou. Každé z těchto divadel je provázeno tichem smrti.

 Například 35. kongres Bilderbergu se konal u italského Lago di Como v luxusní vile d'Este. Už několik dní před začátkem akce dostali obyvatelé obce Cernobbio, rybáři a majitelé půjčoven lodí písemný zákaz přiblížit se k pobřeží vily na méně než tři sta metrů, a to pod pohrůžkou pokuty. Na mrtvolně prázdném jezeře tak zůstaly jenom tři hlídkující policejní čluny. Ve vodách jezera pátrali potápěči po bombách. Samotná obec koncentrací vojáků a policajtů připomínala okupované území. Vilu hermeticky uzavřelo 1200 policajtů, karabiniérů a příslušníků finanční stráže a celé okolí čtyřiadvacet hodin denně hlídali ostřelovači z okolních domů. Jedinou zvukovou kulisou celého tyátru byl mrazivý zvuk vojenského vrtulníku, který hlídal vzdušný prostor. Podobně to vypadalo i v roce 2002, kdy se kongres skupiny konal v hotelu Westfields Marriott poblíž Washingtonu. Organizátoři se obávali útoků teroristů z Blízkého východu, a tak byly na obou washingtonských letištích zavedeny ty nejextrémnější bezpečnostní standardy. Jediná příjezdová cesta k hotelu byla uzavřena a pro pozvané hosty byly připravené vrtulníky, které je měly přepravit z letiště přímo k místu setkání. Podivuhodné je, že většina světové elity dala přednost černým limuzínám s tmavými skly, které je k hotelu dovážely za doprovodu policejní eskorty. Kongresy skupiny Bilderberg jsou tedy schůzky nejmocnějších lidí světa.

 Už jenom samotný fakt, že jejich průběh i obsah podléhají nejpřísnějším utajením, musí vzbudit naši zvědavost. S postupem času se neustále vyjasňuje vliv této skupiny a její minulosti na světové veřejné dění. Výsledky konferencí nejsou určeny veřejnosti, přesto ovlivňují rozhodování prezidentů těch nejbohatších, a tím pádem nejvlivnějších světových firem, jako jsou například IBM, SAAB, Fiat nebo Unilever. Není tedy pochyb o tom, že během těchto schůzek se formují důležitá rozhodnutí, která určují celosvětové dění. To by ovšem znamenalo, že veškeré procesy a tendence, které se halí praporem demokracie a lidské svobody, jsou opět jenom dalším divadlem, svoboda člověka jenom pohádkou na dobrou noc a člověk jako takový je jenom loutkou. Jejím vodičem ovšem není osud, bůh nebo nějaký vyšší princip, nýbrž chobotnice, tvořená lidmi s patřičnými znalostmi a značným kapitálem. Hrůzostrašnou všemocnost skupiny Bilderberg může zesílit i okolnost, že toto sdružení je jistým tichým a neoficiálním společným jmenovatelem dvou organizací, které jsou známé pod zkratkami CFR a ERT. Tyto organizace mají svá sídla na americkém a evropském kontinentě a disponují všemi prostředky, aby mohly tiše, ale doopravdy vládnout. Americká CFR - Council on Foreign Relations, tedy Rada pro zahraniční vztahy, byla založena v roce 1922 a její zrod neiniciovalo nic menšího než klan rodiny Rockefellerů.

  Založení této Rady bylo hlavním cílem monopolistického usilování celé rodiny. Starý Rockefeller totiž dobře věděl, že si svoje ekonomické postavení udrží jenom tehdy, když podchytí i politickou scénu. Nikdy mu nebyly cizí gangsterské zásady. Bez problémů podplácel senátory a na správná místa dosazoval své přisluhovače a přikazoval jim, co je kde třeba udělat, aby i nadále vzkvétala například jeho společnost Standard Oil. Hlavním cílem Rady je dnes především nastolení celosvětové vlády, která nebude řízena nezávislými, případně demokraticky volenými politiky. Bude kontrolována supervelmocemi a především Rockefellerovým impériem. Jinak řečeno, Rada má podle všeho prsty v tom, čemu se dnes s takovou oblibou říká globalizace.

 Jestli je to pravda, pak veškeré antiglobalizační demonstrace jsou jenom komedií a mládež zahalená šátky a kuklami může do policajtů házet klidně granáty, nic jí to nepomůže. CFR má totiž poctivě vypracovaný systém a v rukou zbraně mnohem těžšího kalibru. Za zmínku stojí, že členem této rady byl i otec atomové bomby J. R. Oppenheimer, z něhož se postupem času a získáváním nových poznatků stal odpůrce jaderné energie. Jakmile projevil svoje nové přesvědčení a odmítl se angažovat v dalším využívání atomu a nukleární technologie, v politice jako vládní poradce k otázkám atomové energie si víc neškrtl. Podle všeho může být rád, že neskončil na dně řeky nebo připoután k nějaké testovací bombě. Rada na něj během dvanácti let vyvíjela ovšem takový tlak, že poslední roky svého života trávil ponořen v alkoholu a zemřel na rakovinu hrtanu. Prostřednictvím rady CFR natahuje chobotnice svoje chapadla i na akademickou půdu takových univerzit, jako jsou Princeton, Harvard nebo Yale. Různá bratrství, jako je například Skull and Bones - Lebka a hnáty - jsou prvními síty, kde si tajemná vláda vybírá své přisluhovače. Nejlepší absolventi těchto univerzit, většinou synáčkové z mocných rodin, pak pokračují ve studiích v zahraničí za značné finanční pomoci stipendií, jako je například Rhodesovo stipendium, které je nezbytné pro studium na Oxfordu. Tito elitářští zájemci o politickou kariéru se pak ucházejí o práci v některém z mohutných myšlenkových trustů, odkud pronikají do grémií největších a nejvlivnějších ústavů. Je tedy jasné, že elitářská vláda má ve svých kruzích opravdové mozkové kapacity, jejichž poslušnost je navíc dokonale prověřena. ERT je mladší evropskou sestrou americké CFR.

 European Round Table of Industrialists - Kulatý stůl evropských průmyslníků - byla založena v Paříži v roce 1983 švédským průmyslníkem Pehrem Gyllenhammarem, šéfem firmy Volvo. Hlavním cílem této organizace bylo sjednocení Evropy a zavedení jednotné měny, tedy další jednotící čili globalizační procesy. Jejich smyslem tak není rozšíření pocitu svobody a nějaké jednotnosti, nýbrž rozšíření a upevnění impéria a udržení si kontroly nad evropským a světovým hospodářstvím. ERT nastolila kupodivu stejný program jako americká CFR a zaměřila se na představitele evropských univerzit. V roce 1988 tak vzniklo Fórum univerzit a průmyslu. ERT, mezitím se sídlem v Bruselu a plně legalizovaná belgickou vládou, se sloučila s Groupe des Présidents. Tento krok byl pravděpodobně plánován a připravován dlouho dopředu stejně jako vznik samotné ERT, protože zakladatelem skupiny prezidentů nebyl nikdo jiný než šéf Fiatu Gianni Angelli. Chapadla chobotnice se tedy alespoň částečně vynořují z temnoty.

 Přinejmenším propojují existenci tajných mocenských spolků, jako je americká CFR, mezinárodní, až nadnárodní Bildergberg a evropská společnost kolem kulatého stolu ERT. Za duchovního otce Bilderbergu se totiž považuje jistý Polák dr. Joseph Hieronim Retinger. Ten se po příjezdu do Ameriky dostal prostřednictvím CFR k rockefellerské elitě a spolu s tehdejším ředitelem CFR Georgem Franklinem a pozdějším šéfem tajné služby CIA založili Americký výbor pro spojenou Evropu. A globalizace je na světě. Amerika se tak stává kolébkou myšlenky sjednocené Evropy a spolek Bilderberg prostřednictvím všech možných i nemožných mocenských organizací se postaral o její realizaci. Nic proti, ale co je tedy opravdovým cílem sjednocené Evropy? Sjednoceného světa, kde veškerá opravdová moc spočívá v rukou neznámých, ale nejbohatších bossů a vládců nadnárodních koncernů?

 První zmínky a doklady nekonečné moci skupiny Bilderberg pocházejí už z období druhé světové války. V roce 1940 se jistý mladík na schůzce pracovní skupiny přiznal, že je součástí spiknutí, které převezme kontrolu nad Velkou Británií, Evropou a africkými zeměmi. On sám prý bude jednou ministerským předsedou. Ten mládenec se jmenoval Harold Wilson a o dvacet let později skutečně zastával funkci britského premiéra. Spiknutí, o kterém mluvil, mělo být plánem úzkého spolku významných evropských osobností. U zrodu této skupiny stál princ Bernard Nizozemský, částečný vlastník Dutch Shell Oil, který se v roce 1954 stal prvním předsedou Bilderbergu. Pod vlivem všech těchto souvislostí si každý jistě domyslí, že chobotnice má dobře podchycené veškeré důležité informační zdroje a jen tak snadno nevypustí do éteru informace, které by její moc mohly nějak odhalit nebo ohrozit. Není divu, že oficiální média se veřejnosti pokoušejí namluvit, že spiklenecké teorie a existence chobotnice jsou jenom výmysly.

 O mnoha výsledcích jednání se nakonec se značným zpožděním dozvídáme. Jedním z konkrétních příkladů je sjednocená Evropa a dlouho připravovaná jednotná měna euro. Jen tak pro zajímavost - duchovní otec eura a nositel Nobelovy ceny Robert Mundell v současné době pracuje na vytvoření koncepce jednotné světové měny, která má název Intor. Mnohé osobnosti se na vrchol moci dostaly až po setkání se členy této skupiny. Bývalý arkansaský guvernér Bill Clinton se například rok po obdržení pozvánky mezi bilderberskou elitu stal prezidentem Spojených států. Kdo nechce, neuvěří. Žádná z výše uvedených informací nedokládá existenci chobotnice jako tajné skupiny lidí, která ovládá svět.

 Nedoloženo ovšem neznemená vyvráceno. CFR a ERT existují; skupina Bilderberg existuje, schází se a bude se scházet i nadále; bossové nadnárodních koncernů existují; korupce, obchody s drogami a zbraněmi za účasti CIA... samozřejmě existují také. Nechte klidně oči zavřené.

Bilderberg v roce 2007

Konference se konala od 31. května do 3. června v istanbulském hotelu Ritz Carlton. Přítomni: * Henry A. Kissinger, Kissinger Associates (USA) * Hubert Burda, šéf mediálního koncernu (Belgie) * Franco Bernabé, Rothschild Europe (Itálie) * Nicolas Beytout, šéfredakor Le Figaro (Francie) * Bertrand Collomb, prezident Lafarge (Francie) * George A. David, prezident Coca-Cola (USA) * John Elkann, viceprezident Fiat (Itálie) * Timothy F. Geithner, prezident a CEO Federal Reserve Bank of New York (USA) * Jaap G. Hoop de Scheffer, generální sekretář NATO * Allan B. Hubbard, National Economic Council (USA) * John Kerr of Kinlochard, viceprezident Royal Dutch Shell plc (Holandsko) * Thierry de Montbrial, Francouzský institut mezinárodních vztahů (Francie) * David Rockefeller (USA) * Dennis B. Ross, ředitel washingtonského institutu pro politiku Blízkého východu (USA) * Jean-Claude Trichet, guvernér Evropské centrální banky (Francie) * Holandská královna Beatrix * Belgický princ Philip * Španělská královna Sofie * Robert W. Scully, Morgan Stanley * Jürgen E. Schrempp, DaimlerChrysler * Rudolf Scholten, Rakouská Kontrollbank AG * Andrzej Olechowski, předseda Občanské platformy (Polsko) * George Soros, (Opens Society Institue) Soros Foundation, ( USA) * Jacob Wallenberg, prezident, Investor AB (Švédsko) * Frank McKenna, člen Carlyle Group (Canada) * Jorma Ollila, prezident Royal Dutch Shell plc/Nokia (Finsko)

Elitáři z Bilderberg Group ovládají svět

Režisér Jones: Boháči chtějí zabít 98 % lidstva. Jen 130 mocných rozhoduje, jak bude žít šest miliard lid.í Šokující plány asi 130 nejbohatších a nejvlivnějších lidí světa, kteří jsou sdruženi do tajné elitářské organizace Bilderberg Group, na vyhlazení 98 % lidstva odkryl ve svém dokumentu pro nezávislá média americký filmař Alex Jones. Do plánu jsou podle něj namočeni kromě jiných i magnát David Rockefeller, bankéřská rodina Rothschildů a třeba nizozemská královna Beatrix. Posledního setkání Bilderberské skupiny se letos v červnu účastnil šéf diplomacie ČR Karel Schwarzenberg. Elitářská organizace, která se schází pravidelně jednou ročně při utajeném setkání, má podle Jonese za cíl zlikvidovat celé lidstvo. Populace by neměla přesáhnout 500 milionů potřebných otroků. Zbývající obyvatelstvo pro ně prý představuje hrozbu, protože by mohlo volat po změně, kterou by mohl být socialismus.

 Bilderberg Group již celé půlstoletí od založení v roce 1954 ovládá prostřednictvím svých politických loutek a ekonomických machinací planetu. Kýženým výsledkem pro ně prý je vytvoření planetárního systému moci. Jakýsi policejní stát, kde budou všechny svobody přímo podřízeny nadnárodní vládě úzké elity. Kontrolu jim má přinést OSN i EU Plán boháčů na zotročení lidstva má podporovat OSN i EU. Elita po 2. světové válce vytvořila OSN podle Jonese proto, aby sloužila jako regulátor odbojného třetího světa. Americký filmař, který se těší obrovské oblibě mezi antiglobalisty, dál uvedl, že stavebními pilíři budoucí vězeňské planety mají být EU, Severoamerická unie (Kanada, USA, Mexiko) a Asijská unie. Plán na sjednocení Evropy se zkoušel mnohokrát, ale byl vždycky velice nepopulární. Tam, kde ztroskotali Napoleon a Hitler se svými zbraněmi, uspějí globalisté v utajení, uvedl Jones. Cílem globalistů je podle něj nyní vytvořit evropský superstát , kde národní vlády budou postupně předávat většinu důležitých pravomocí Bruselu. EU by se měla ve druhé fázi spojit se Severoamerickou unií a Asijskou unií.

 Národní státy tak přestanou existovat, všechny lidské jistoty i rodina budou pod kontrolou. Každá země, která se stane obětí tohoto plánu, přijde o ústavu. Nebude již existovat cesta zpět, doplnil. Klíčovou figurkou by mohl být Bush Americký vůdce George W. Bush je zřejmě klíčovou figurou pro světovládný plán Bilderbergu. Již jeho otec, prezident George Bush senior, hovořil o nezbytnosti zavedení Nového světového řádu (The New World Order). Tím, že Bush junior podepsal po, podle mnoha názorů, zinscenovaných útocích z 11. září 2001 řadu zákonů potlačujících svobody a zavádějících policejní stát, dal věcem volný průchod. Zejména když pro politiky západního světa je nutné účastnit se setkání Bilderbergu, pokud chtějí získat peníze na volební kampaň a být zvoleni. Obyvatelé zemí na Západě si myslí, že volí své zástupce. Ve skutečnosti ale volí ty, které pro ně dopředu vybral Bilderberg, uvedl Jones. Setkání Bilderbergu se před svým zvolením účastnil Tony Blair, o přízeň se prý snažila Hillary Clintonová, v roce 2005 přišel tehdejší šéf Světové banky Paul Wolfowitz. Účastnil se ale už v době, kdy byl zástupcem ministra obrany USA, což je porušení Loganova zákona. Tato směrnice zakazuje členům federální vlády USA nebo zástupcům jednotlivých států Unie setkávat se s členy cizích vlád bez zmocnění prezidenta nebo Kongresu USA.

 Přítomnost šéfa české diplomacie na tajné schůzce Bilderbergu ve Virginii tak může přinést nejrůznější nemilá překvapení. Informace vynášejí kuchaři i úředníci. Protože nižším administrativním zaměstnancům Bilderbergu není jedno, co jejich vůdci plánují, vždy se jim podaří i přes řadu výhrůžek vynést část informací z jednání. Naopak bezpečnostní složky států, v nichž se daný rok setkání koná, jdou tvrdě proti nezávislým reportérům. Vytáhli mne z letadla v Miláně, pak i v Mnichově. Na obou místech mne vyslýchali čtyři hodiny. Zavolal jsem kamarádovi, novináři z Říma. Jen díky němu a dalším mne nechali jít, vzpomínal na hon za informacemi ze setkání tajného spolku kanadský investigativní novinář Daniel Estulin. Ten sleduje jednání Bilderbergu již téměř 20 let. Řekli mi, že mne budou sledovat 24 hodin. V malém hotelu, kde jsem bydlel, bylo z 20 pokojů šest obsazeno CIA a tři německou tajnou službou. Tak vážně to tito lidé berou. Bojí se toho, co bychom mohli odhalit a odhalujeme o Bilderbergu, dodal Estulin, jehož kniha Club Bilderberg byla přeložena do 20 jazyků a je světovým bestsellerem. Informace, že elity připravují eliminaci značné části světové populace, podpořil Alex Jones faktem, že ještě apartheidní JAR vyvíjela rasově selektivní biologické zbraně namířené proti černochům a Asiatům, přičemž výsledky v průběhu 80. let prodala Izraeli. V kopii konceptu Konvence OSN o biodiverzitě se velmi jasně říká, že musíme postupně zredukovat lidskou populaci ze současné úrovně šesti miliard lidí na jednu miliardu. Kdysi se mne někdo ptal, proč by (bohatí) chtěli redukovat populaci, když by to pro ně znamenalo méně peněz. Většina lidí odpověď nezná. Jim (elitě) nejde o peníze, ale o absolutizaci moci. Je to jejich afrodisiakum, sdělil Dr. Michael Coffman, známý americký ekolog specializující se na výzkum ekosystémů. Právě on sehrál svého času klíčovou roli při zablokování Konvence o biodiverzitě v Senátu USA. Cheney: Rasová bomba politicky užitečná: V září 2000 vydal Projekt pro nové americké století (thinktank PNAC), jehož signatáři v ČR jsou Havel a Vondra) dokument, ve kterém viceprezident USA Dick Cheney popsal rasově zaměřitelné zbraně jako možné politicky užitečné nástroje! Prominentní biolog z texaské univerzity Dr. Eric Pianka při příležitosti přebírání ceny od texaské akademie věd řekl, že celosvětová epidemie AIDS není vůbec dobrá, protože je příliš pomalá. A dal se do opěvování předností Eboly, protože ta by zabila 90 % světové populace velmi rychle, popsal zaslepení elity možnostmi vyvraždění lidstva - své nebezpečné opozice - Alex Jones.

Ale nejděsivější byl fakt, že v hledišti plném více než tisícovky prominentních vědců, jak uvedly místní noviny, 95 % přítomných zahájilo dlouhé ovace Piankovi ve stoje pokaždé, když se zmínil o přednostech masově zabíjejících mikrobů a zabíjení lidí, dodal americký filmař. Tucker: Donedávna se o nich mlčelo Přestože závěry o plánu na vyhlazení naprosté většiny lidstva, jak vyhodnotily snahu Bilderbergu mnohé americké osobnosti a odborníci z mnoha oborů, jsou pro hamburgerovou společnost často nepřijatelné, veterán nezávislé novinařiny a dlouholetý bývalý redaktor amerických metropolitních novin Jim Tucker upozornil, že do poloviny 90. let oficiální média popírala dokonce i existenci Bilderberg Group. Nepočetné zmínky o něm se nikdy nerozrostly na více než na pár slov, nanejvýš řádku ve článku s jiným tématem. Teprve s růstem síly nezávislých médií se dozvídáme víc včetně toho, že skupina opravdu existuje, řekl Tucker. Ten aktivity Bilderbergu sleduje již přes 30 let. Plánují tam strašlivé věci. O zlých věcech se vždycky hovoří za zavřenými dveřmi.

O dobrých věcech můžete mluvit a plánovat je veřejně, komentoval fakt, že se členové Bilderberg Group vždy obklopí neproniknutelnou clonou ochranky, kryjí je agenti CIA, MI6 a Mossadu i vládní policie. Bilderberg Group byla založena v roce 1954 a jmenuje se podle místa prvního setkání průmyslnické a bankovní elity. Tím byl nizozemský hotel Bilderberg ve městě Oosterbeek. Od té doby se scházejí jednou ročně, aby na velkém setkání podle slov svých odpůrců diskutovali o tom, jak zrychlit globalizaci, jestli se mají zvýšit nebo naopak snížit ceny ropy apod. Podle Alexe Jonese je nyní nejvíce aktuální otázka útoku na Írán a svržení venezuelského prezidenta Huga Cháveze. Dlouhodobým cílem je podle něj i dalších osobností vytvoření celoplanetární vlády elity, která chce prostřednictvím EU, Severoamerické unie a Asijské unie rozvrátit národnostní státy, jejich obyvatelstvo podřídit nadnárodním zákonům a ústavám, poté vyhladit většinu lidstva pomocí biologických zbraní a stát se novými bohy … Příliš fantastické?! Na první pohled. Realita dějin však, bohužel, ukazuje, že v touze po moci se člověk nezastaví nakonec před ničím. A sotva kdo může pochybovat dnes o tom, jak silné a mocné jsou prostředky, jimiž nejbohatší elita lidstva disponuje.

Pokud se budete snažit, naleznete na internetu stovky textů ve všech světových jazycích, které se nesou ve znamení konspirativních úvah. Z větší části vznikají pro potřeby bulvárního tisku a tedy pro kšeft. Vydělává se na všem, tak proč ne tímto způsobem. Dát dohromady pár slov o tajných spolcích, agentech a jejich plánech umí leckdo.

  Pravděpodobnost, že nejde o pouhé bláboly však není malá. Je celkem pochopitelné, že tajné spolky jsou tajné – a že při možnostech, které na utajování svých jednání mají, není možné očekávat balíky nezpochybnitelných zveřejněných důkazů. Je to jako s důkazy mnohem banálnější korupce při zadávání veřejných zakázek anebo dohodnutých výsledků ve fotbale. Jak dlouho může být člověk naivní a myslet si, že vše je čisté až na těch pár výjimečných případů, kdy cosi prosákne navenek?

  Stačí se trochu více brouzdat po internetu a rychle zjistíte, o čem a jak lidé uvažují. Jakým způsobem realizují své sexuální deviantní potřeby. A opravdu jen čirou náhodou došlo u nás k prozrazení týrání dvou chlapců v případě, který načas přitáhl pozornost médií a česká veřejnost tak měla možnost přesvědčit se, co se může dít mimo naši pozornost v nejbližším sousedství.

  Byl jsem nedávno fascinován tím, jaké tajné podzemní chodby a prostory dokázali nechat vyhloubit mocní šlechtici v 16. století! Objektivně a nezpochybnitelně se ukázalo, že pověsti považované za zcela smyšlené báchorky, v mnoha případech nelhaly. Pět, šest i deset kilometrů dlouhé chodby měly zaručit možnost úniku mocných v případech ohrožení nebo byly hloubeny jen tak na důkaz schopností a moci. Zvláštní je, že ačkoli ty štoly museli kopat konkrétní dělníci, málokdy se dochovaly nějaké doklady jejich výpovědí o existenci takovýchto děl. Opět se můžeme jen dohadovat – ale z jakého důvodu se nám zdá být vyloučené, že by tito dělníci skončili mezi fyzicky odstraněnými? Jak to bylo za druhé světové války?

  Šedesát let po skončení druhé světové války se odtajňují archivy, z nichž nezpochybnitelně vyplývá, že německé vědce z tajných laboratoří nechali Američané i Rusové pracovat po druhé světové válce na svých vlastních projektech. Jaderné zbraně existují a Američané je v roce 1945 ve dvou případech veřejně otestovali. Ale kromě jaderných zbraní se díky moderní vědě kdesi (tajně) vyvíjejí i zbraně chemické a biologické. Chemici vědí, jak agresivní mohou být chemické látky vůči živým organismům, pokud proniknou do jejich prostředí. Díky mechanismům katalytických reakcí může mít (nejen teoreticky) i jedna molekula smrtící účinek. A což populace rychle se množícího hmyzu v kombinaci s viry, které jsou nositeli konkrétních chemických látek… Opravdu se nám zdá být vyloučené, aby šedesát let trvající kontinuita tajných výzkumů nedala vzniknout něčemu děsivému? Opravdu se nám zdá být vyloučené, aby toto děsivé bylo pod kontrolou jedinců, jejichž ekonomická síla převyšuje mnohonásobně ekonomickou sílu milionů chudých lidí?

  Jak ukazují velmi dobré sociologické analýzy (u nás např. analýzy J. Kellera), žijeme ve společnosti sociálně oddělených světů, jejichž zástupci se navzájem často nijak nepotkávají. Volíme politiky, kteří mají být teoreticky demokraticky volenými představiteli moci, ale v praxi zjišťujeme, že tito politici se celkem logicky po svém zvolení snaží zajistit především sami sebe na lepší úrovni než byli zajištěni dříve. Je to součást mechanismu sociální džungle, kterou světový globalizovaný imperialismus vnucuje lidstvu na celé planetě v takové síle, že proti tomu není žádná obrana. Chudí lidé mohou na politiky nadávat, ale nemohou je donutit, aby jednali jinak, protože oni sami v podstatě nemohou. Ani Barack Obama, do něhož byly vkládány částí pokrokového lidstva velké naděje, nemůže ignorovat tlaky a mechanismy velkokapitálu – leda, že by se hrdinsky postavil na barigádu do čela nějaké revoluční vlny a nechal se dobrovolně jako mučedník zastřelit…

  Skutečností ovšem je, že bez ohledu na formální sílu politické funkce, neznamená její obsazení automaticky přechod do jiné kategorie společenského rozvrstvení. Chobotnice, o níž pojednává vložený text Petra Chmely, nemá vymezena pravidla a hranice, jejichž zdoláním se stane jedinec součástí jejich chapadel. Dokladem toho u nás je tragikomický případ Jiřího Čunka, kterého spíše než cokoli jiného česká mafie mezi sebe nechtěla, protože je to řadový člověk, obvykle čestný…

  Technické možnosti dnes umožňují instalovat odposlouchávací zařízení o rozměru špendlíkové hlavičky (na které sice musí v okruhu 100 m navazovat zesilovací stanice trochu větších rozměrů, ale reálně – špendlík vbodnutý pod koberec a krabička 10 x 10 x 3 mm v zahradní zídce zajistí vše!), výkonné počítače monitorují vaši elektronickou stopu, družice mají pod kontrolou obsah psí boudy na vašem dvorku. Jak je tedy možné, že v Iráku se hledalo něco, co tam nakonec nalezeno nebylo?

  Všechno má svoji logiku, i když s největší pravděpodobností jen něco, co lze dát dohromady jako výsledek standardního uvažování, bude pravda. Ale pokud je pravda „jenom“ něco, je to stejně děsivé a tísnivé.

  Můžeme se dohadovat, jak to vlastně bylo s 11. zářím 2001, v kterémžto případě se zpočátku vše zdálo vcelku jasné, ale postupně přibývá indicií, že minimálně CIA o chystané akci věděla, ale bylo umožněno uskutečnit ji, aby svoji legitimitu dostala řada imperialistických kroků včetně vojenské kontroly Iráku a fyzické likvidace Sadáma Husajna, který stále méně hrál podle pravidel světovládné elity.

  Lze se ptát, odkud je vlastně přiživována neustále antikomunistická propaganda po celém světě? Všude schovaná za slůvko demokracie, o němž už dlouho víme, že žádnou skutečnou demokracii v původním slova smyslu nezastupuje? Je možné, že i v tomto případě mají pravdu konspirativní teorie, dle nichž tajné světovládné spolky vyvozují, že právě v socialistickém hnutí tkví nejsilnější potenciál v ohrožení jejich panství?

  Je to těžké. Přečetl jsem si mnoho konspirativních teorií vypracovaných jinými lidmi. Dobral jsem se k některým dokumentům v nich citovaných. Nemám ovšem možnost, abych si cokoli více ověřil a tak to vnímám jako jakési 50:50. Podobně jako odpovědi na celou řadu jiných otázek. Nejsem už dávno tak velký idealista, abych si dělal nějaké iluze, že pokud dojde k ničivě destrukční akci zaměřené na velké množství populace (ať už půjde o důsledek a plán čehokoli a koholi), budu mít možnost uniknout svému osobnímu osudu. Utěšuji se proto tak trochu sobeckou vírou, že mne se takováto akce již týkat nebude. Nicméně si myslím, že jediný možný obranný krok rozumné části lidstva je hledat cesty k fungujícímu mírumilovnému socialismu, který by hrozby mocenských elit odstranil.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

petra och cecilias hudvård

(petra och cecilias hudvård, 12. 4. 2021 19:02)


fantastic put up, very informative. I ponder why the other specialists of this sector do not notice this. You should proceed your writing. I'm sure, you've a huge readers' base already! petra och cecilias hudvård conts.diatradpr.com/music/petra-och-cecilias-hudvrd.php

äta mycket bananer

(äta mycket bananer, 12. 4. 2021 4:31)


Wonderful beat ! I would like to apprentice whilst you amend your website, how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a appropriate deal. I were a little bit acquainted of this your broadcast offered shiny clear idea äta mycket bananer prodar.gruborwom.com/news/aeta-mycket-bananer.php

allergisk mot sol

(allergisk mot sol, 11. 4. 2021 22:26)


For most recent news you have to go to see the web and on world-wide-web I found this site as a most excellent website for most up-to-date updates. allergisk mot sol itab.nnutunman.com/map20.php

andrea ansiktshår blekning

(andrea ansiktshår blekning, 11. 4. 2021 17:06)


You could certainly see your skills in the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who are not afraid to mention how they believe. All the time go after your heart. andrea ansiktshår blekning exer.diatradpr.com/useful-tips/andrea-ansiktshr-blekning.php

Лучшие лицензионные онлайн казино на реальные деньги на сайте https://ludodude.com

(Casinoorgaw, 11. 4. 2021 7:51)

Лучшие лицензионные онлайн казино на сайте - https://LudoDude.com
Казино VAVADA - https://ludodude.com/vavada.php
Казино MADMAX - https://ludodude.com/madmax.php
Казино Супер Слотс - https://ludodude.com/superslots.php
JET Casino - https://ludodude.com/jet.php
Казино Slotty Way - https://ludodude.com/slottyway.php
Казино Vesper - https://ludodude.com/vesper.php
Казино All Right - https://ludodude.com/allright.php
Казино Чемпион - https://ludodude.com/champion.php
Казино Columbus - https://ludodude.com/columbus.php
Казино Fortune Clock - https://ludodude.com/fortuneclock.php
Казино Frank - https://ludodude.com/frank.php
Казино Booi - https://ludodude.com/booi.php
Казино SuperCat - https://ludodude.com/supercat.php
Казино Casino X - https://ludodude.com/casino-x.php
Казино Spinamba - https://ludodude.com/spinamba.php
Казино SOL - https://ludodude.com/sol.php
Казино Lucky Bird - https://ludodude.com/luckybird.php
Казино APlay - https://ludodude.com/aplay.php
Казино Slottica - https://ludodude.com/slottica.php
Казино Fresh - https://ludodude.com/fresh.php
Казино JoyCasino - https://ludodude.com/joycasino.php
Казино ROX - https://ludodude.com/rox.php
Казино Drift - https://ludodude.com/drift.php
Казино Mr.Bit - https://ludodude.com/mrbit.php
Казино SlotV - https://ludodude.com/slotv.php
Казино Play Fortuna - https://ludodude.com/playfortuna.php

sälja på marknad regler

(sälja på marknad regler, 11. 4. 2021 2:06)


Pretty section of content. I just stumbled upon your web site and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your blog posts. Any way I will be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently rapidly. sälja på marknad regler chlage.diatradpr.com/useful-tips/saelja-p-marknad-regler.php

vad betyder uv index

(vad betyder uv index, 10. 4. 2021 12:44)


Hi! Someone in my Myspace group shared this site with us so I came to check it out. I'm definitely loving the information. I'm bookmarking and will be tweeting this to my followers! Wonderful blog and amazing design. vad betyder uv index maece.gruborwom.com/music/vad-betyder-uv-index.php

josephine qvist bikini

(josephine qvist bikini, 9. 4. 2021 15:08)


We are a gaggle of volunteers and starting a brand new scheme in our community. Your web site offered us with useful information to work on. You've performed an impressive activity and our whole group will be thankful to you. josephine qvist bikini chanti.diatradpr.com/news/josephine-qvist-bikini.php

hur långt växer håret på en månad

(hur långt växer håret på en månad, 9. 4. 2021 0:04)


Great post. I was checking continuously this blog and I am impressed! Extremely useful information specifically the last part :) I care for such information much. I was seeking this particular info for a very long time. Thank you and best of luck. hur långt växer håret på en månad ipbi.diatradpr.com/travels/hur-lngt-vaexer-hret-p-en-mnad.php

бурение скважин на воду

(Andreasyhb, 8. 4. 2021 17:15)

Добрый день господа!Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. https://drive.google.com/file/d/1Y0zYtrRCia9jfU-BH3WPIbhph6HvwDRl/view?usp=sharing Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Как происходит бурение? Бурится разведочный ствол и определяется напорный водоносный горизонт; Монтируются нПВХ трубы диаметром 125мм и более, полимерный фильтр не менее 2м и отстойник; Делается обсыпка фильтровой колонны специальным фильтрующим песком; Выполняется откачка скважины насосом до чистой воды и замер параметров. Мы постарались рассказать о технической стороне роторного бурения как можно более понятно и просто. Полезно представлять процесс создания вашей скважины. Платить следует только за то, что знаешь. Результативность роторного бурения дает возможность достичь глубинного водоносного слоя. У этого очевидный «плюс» — здесь подземные воды не сообщаются с водами поверхностными. Также сюда не проникают дождевые водостоки и нитраты с полей. То есть самая чистая вода — здесь. Вот почему так ценится роторное бурение.
От всей души Вам всех благ!

Распродажа от компании Росмера

(Stephenlob, 6. 4. 2021 0:21)

Предложение от Росмера. Распродажа. Концевые меры длины №10 кл.2 КИ за 10000.00руб. подробности по ссылке: https://rosmera.ru/product/kontsevye-mery-dliny-10-kl2-ki

ClicaSmasycleGalm

(JamieBypon, 5. 4. 2021 21:08)

https://telegra.ph/Busty-Nude-Women-Upside-Down-11-10
https://telegra.ph/Indonesian-Hot-Models-Xxx-Sex-Photo-03-26
https://telegra.ph/Web-Sex-10-31
https://telegra.ph/Nude-Pic-Of-Alyssa-Mulatto-03-24
https://telegra.ph/Girls-Fuking-Mit-Elefanten-Vedio-11-03
https://telegra.ph/Erwachsene-Galerien-Sex-11-02
https://telegra.ph/Adventurous-German-Nympho-July-Johnson-Gets-03-31
https://telegra.ph/Cute-Teen-Skye-West-Gets-Facialized-By-Huge-03-29
https://telegra.ph/Nepali-Fucking-Girl-Image-04-02
https://telegra.ph/Nackt-Neue-Mädchen-Mit-Freund-03-27
https://telegra.ph/Trying-It-On-For-Size-03-28
https://telegra.ph/Erstsemester-FuГџ-Fetisch-11-06
https://telegra.ph/Brunette-Hottie-Vienna-Black-Fuck-Hung-03-29
https://telegra.ph/Sexfilme-Alt-10-31
https://telegra.ph/Teens-Perfekt-Fake-Titten-11-06
https://telegra.ph/Naked-Phone-Pictures-Of-Girls-03-25
https://telegra.ph/Mutter-Porn-Tube-11-01
https://telegra.ph/Sexfilmecom-10-31
https://telegra.ph/Picsof-WeiГџes-Fett-Fotzen-11-02
https://telegra.ph/Very-Hot-Porn-Lebanon---Adult-Videos-03-31
https://telegra.ph/Herrlich-Rotschopf-Melodie-Jordan-Bekommt-Eine-03-28
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Nude-Girl-Teen-Movies-11-12
https://telegra.ph/Blonde-With-Soft-Boobs-Fucked-From-Behind-On-03-29
https://telegra.ph/Busty-Real-Vanessa---Hot-Nude-04-02
https://telegra.ph/Hot-Tatto-Schlampen-Nackt-11-02
https://telegra.ph/Shemale-Pawg-Porn-03-30
https://telegra.ph/Sexy-Naked-Men-Xxx-Videos-03-25
https://telegra.ph/Best-Porn-Teen-Party-04-01
https://telegra.ph/Ausgesetzt-Teenager-Mädchen-Nackt-11-02
https://telegra.ph/Sexualy-Missbraucht-Asian-Porno-11-02
https://telegra.ph/Wwwxhamstercom-11-01-11
https://telegra.ph/Erstaunliche-Clip-Sex-11-01
https://telegra.ph/Pleasing-Herself-At-The-Gym-03-29
https://telegra.ph/African-Big-Tits-Girl-Nude-04-03
https://telegra.ph/Skinny-Girl-Mollige--Dicke-Kerl-Nackt-11-03
https://telegra.ph/Jaime-Pressly-Naked-Pussy-Pics-04-02
https://telegra.ph/Girls-Of-Sec-Naked-Pics-11-12
https://telegra.ph/X-Hamster-10-31
https://telegra.ph/Teens-Saugen-Auf-Vagina-11-02
https://telegra.ph/Dude-Taking-Advantage-Of-Teen-Girls-Who-Just-03-28
https://telegra.ph/Threesom-04-01
https://telegra.ph/Wild-Charming-Kristen-Scott-Is-Eager-To-Be-04-01
https://telegra.ph/Sarah-Blake-Porn-03-31
https://telegra.ph/Boy-Sex-With-Sheep-04-01
https://telegra.ph/7-Stufen-Dating-High-School-Geschichte-11-03
https://telegra.ph/Nude-Bent-Over-Boys-04-01
https://telegra.ph/Porn-Man-Fucking-Woman-03-28
https://telegra.ph/Limbo-Upskirt-Pussy-Flash-Porn-Gif-11-06
https://telegra.ph/Slut-Hard-Anal-Sex-Hardcore-Squirting-03-29

Укладываем ламинат своими руками без опыта

(Hazelgaupe, 29. 3. 2021 1:05)

Укладываем ламинат своими руками без опыта
https://yandex.ru/efir?stream_id=vlh8pO2RM9WI&f=1

[b]ПОДГОТОВИТЬ НЕОБХОДИМЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ[/b]
ножовка, лобзик или циркулярная пила
торцовочная пила
строительный нож
молоток
деревянная колодка (для подшивки ламелей)
клейкая лента (для крепления подложек)
сантиметровая лента
корневой
уровень линейки или духа
карандаш
клинья (для создания зазора между ламинированным полом и стеной)
зажим или скрепка (для фиксации последнего ряда)
пылесос

Для того, чтобы в помещении, в котором будет уложен ламинат, было достаточно места, пакеты с материалом должны быть размещены в другом месте. Обычно это соседняя комната или прихожая. Подготовьте это место. Оно должно быть близко к вам, чтобы ламели были под рукой и вам не приходилось далеко ходить. Упаковки должны быть размещены так, чтобы вы могли пройти. Вы также можете положить их на ненужную подложку.
В процессе укладки ламинированных полов неизбежно появятся непригодные для использования отходы. Они пропадут впустую. Поэтому при расчете необходимого объема материала добавьте сверху еще 5-10%. Если вы не сделаете это сразу, то можете оказаться в затруднительном положении, когда ранее купленного ламината не будет в магазине.

https://yandex.ru/efir/?stream_active=blogger&stream_publisher=ugc_channel_4351059008255718049
Форма ламината меняется в зависимости от климатических условий, в которых он находится. Когда вы покупаете его, вы получаете материал, который долгое время находился на складе и температура и влажность которого вряд ли будут идентичны температуре и влажности в вашем доме. Если вы начнете установку сразу же, ламинат приспособится к новым условиям и изменит свои размеры после установки. Пол начнет буксовать или трескаться.

Чтобы не тратить время и деньги, дайте материалу немного акклиматизироваться - оставьте ламинат в помещении, для которого он предназначен, на 2-3 дня. Пусть он адаптируется к новым условиям.

Ламинированный пол чрезвычайно чувствителен к неровностям подложки. Пол должен быть ОЧЕНЬ плоским - допускается наличие ям или неровностей не более 2 мм. В противном случае ламинатный пол будет скрипеть, провисать, существует большой риск повреждения замковой системы и расхождения ламелей. И не надейтесь, что подложка сможет сгладить несовершенную подложку. Это не поможет!

Проверяйте плоскостность подложки не глазом, а прямым или ровным выравниванием штукатурщика. Все неровности, высота или глубина которых превышает 2 мм, должны быть удалены. Ямы заполняются раствором, измельчаются неровности.

federal news

(AngelOmins, 26. 3. 2021 22:59)

workforce nigeria https://fmohconnect.gov.ng/iss-dqa.html

Укладываем ламинат своими руками без опыта

(Hazelgaupe, 26. 3. 2021 15:30)

Укладываем ламинат своими руками без опыта
https://yandex.ru/efir?stream_id=vlh8pO2RM9WI&f=1

[b]ПОДГОТОВИТЬ НЕОБХОДИМЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ[/b]
ножовка, лобзик или циркулярная пила
торцовочная пила
строительный нож
молоток
деревянная колодка (для подшивки ламелей)
клейкая лента (для крепления подложек)
сантиметровая лента
корневой
уровень линейки или духа
карандаш
клинья (для создания зазора между ламинированным полом и стеной)
зажим или скрепка (для фиксации последнего ряда)
пылесос

Для того, чтобы в помещении, в котором будет уложен ламинат, было достаточно места, пакеты с материалом должны быть размещены в другом месте. Обычно это соседняя комната или прихожая. Подготовьте это место. Оно должно быть близко к вам, чтобы ламели были под рукой и вам не приходилось далеко ходить. Упаковки должны быть размещены так, чтобы вы могли пройти. Вы также можете положить их на ненужную подложку.
В процессе укладки ламинированных полов неизбежно появятся непригодные для использования отходы. Они пропадут впустую. Поэтому при расчете необходимого объема материала добавьте сверху еще 5-10%. Если вы не сделаете это сразу, то можете оказаться в затруднительном положении, когда ранее купленного ламината не будет в магазине.

https://yandex.ru/efir/?stream_active=blogger&stream_publisher=ugc_channel_7148801988201534374
Форма ламината меняется в зависимости от климатических условий, в которых он находится. Когда вы покупаете его, вы получаете материал, который долгое время находился на складе и температура и влажность которого вряд ли будут идентичны температуре и влажности в вашем доме. Если вы начнете установку сразу же, ламинат приспособится к новым условиям и изменит свои размеры после установки. Пол начнет буксовать или трескаться.

Чтобы не тратить время и деньги, дайте материалу немного акклиматизироваться - оставьте ламинат в помещении, для которого он предназначен, на 2-3 дня. Пусть он адаптируется к новым условиям.

Ламинированный пол чрезвычайно чувствителен к неровностям подложки. Пол должен быть ОЧЕНЬ плоским - допускается наличие ям или неровностей не более 2 мм. В противном случае ламинатный пол будет скрипеть, провисать, существует большой риск повреждения замковой системы и расхождения ламелей. И не надейтесь, что подложка сможет сгладить несовершенную подложку. Это не поможет!

Проверяйте плоскостность подложки не глазом, а прямым или ровным выравниванием штукатурщика. Все неровности, высота или глубина которых превышает 2 мм, должны быть удалены. Ямы заполняются раствором, измельчаются неровности.

стеклянные душевые двери на заказ

(Ruslanvwk, 22. 3. 2021 21:44)

Добрый день товарищи!
Изготавливаем и устанавливаем любые зеркала под заказ в Минске и области по необходимым вам размерам. Предлагаем вам максимально широкий ассортимент оттенков зеркал, различные формы, технологии обработки и декорирования. С удовольствием беремся за нестандартные и оригинальные индивидуальные проекты.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/13CAPanRKgpkKCcaHzI0EiaMtWM0saPJO/view?usp=sharing

пробурить скважину для воды в минской области

(Andreaspvl, 18. 3. 2021 15:14)

Добрый день друзья!Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. https://drive.google.com/file/d/1Y0zYtrRCia9jfU-BH3WPIbhph6HvwDRl/view?usp=sharing Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Наша сфера деятельности — проектирование и бурение скважин на воду, установка любого насосного оборудования, монтаж систем канализации всех видов, дренажей, ливневых систем и др.Миссия компании: мы добываем чистую воду – источник всего живого на Земле, и делаем ее доступной людям. Самый короткий срок, за который мы пробурили и обустроили скважину, — 1 час 36 минут. Мы ценим время своих клиентов и гордимся, что оперативность — отличительное свойство наших услуг. Мы показываем, насколько быстро и качественно может происходить бурение скважины.
От всей души Вам всех благ!

Best free forex ea in the world

(Forexuttet, 16. 3. 2021 1:53)

Forex göstəricisi mt4. https://az.forex-trading-is.com

бурение скважин в минске

(Donaldtuc, 15. 3. 2021 12:09)

Приветствую Вас господа
Обустройство скважины
Обустройство скважины – это комплекс земельных и монтажных работ, необходимых для качественного и комфортного пользования чистой водой из только что пробуренной скважины. В результате него долгожданная вода из скважины, наконец, поступает в дом. Процесс требует точных расчетов и тщательной подготовки, которую выполняют специалисты высокой квалификации, дополненной многолетним опытом в этой сфере. При обустройстве скважины компания ” БурТехСервис” ориентируется прежде всего на нужды своего заказчика, помогая выбрать оптимальный вариант, подходящий и по цели, и по цене.
Основные этапы обустройства скважины
Подготовка.
На этом этапе мы с вами уже определившись со способом обустройства скважины, а именно – подобрали соответствующее оборудование (кессон, адаптер либо оголовок). А также приготовили необходимые материалы и инструменты. При выборе способа обустройства скважины специалисты руководствуются следующими данными: глубиной и диаметром скважины, учли расход воды в разных точках участка, протяженность водопроводных труб (длиной трубопровода). Несомненно, правильная подготовка помогает предупредить возникновение возможных проблем в будущем, а также избежать дорогостоящего ремонта.
Прибытие на место монтажа. Оборудование, а также материалы и необходимые инструменты доставляются на Ваш участок.Начинаем с земляных работ. Нами подготавливается котлован при обустройстве кессоном, либо копается приямок для обустройства с адаптером. Траншея выкапывается по необходимости. Глубина при копке должна быть ниже уровня промерзания (1,5-2 метра).Далее обрезаем обсадную трубу на нужной высоте при монтаже кессона. При монтаже адаптера труба не обрезается.После этого устанавливаем кессон, либо делаем врезку в трубу скважинного адаптера.Устанавливаем также в скважину погружной насос.
Специалисты «БурТехСервис» руководствуясь данными из паспорта скважины, подбирают насос. Необходимо учесть следующие данные:
Глубину скважиныУровни воды в статике и динамикеДебит (производительность скважины)Горизонтальный перепад (уклон) высот скважиныРасстояние от самой высокой точки забора воды до уровня земли.Продолжаем монтаж. В кессон опускается и устанавливается оголовок, гидроаккумулятор, система автоматики с реле давления. На участке устанавливают летний поливочный кран.Для прокладки трубопровода к дому ранее уже выкопана траншея. В дом подводят две магистрали: одна водоподающая, вторая – для подводки электрического кабеля от насоса. При необходимости устанавливаем греющий кабель.После всех работ выполняем подключение оборудования к электричеству. Обязательно проводится проверка работы систем автоматики.Обустройство скважины завершено!

складные перегородки

(Bogdankhh, 14. 3. 2021 9:24)

Добрый день друзья!
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Стоит задача грамотно и недорого организовать офисное помещение в короткий срок? Возникли трудности с планировкой? Предлагаем оптимальное решение — современные офисные перегородки на заказ, которые позволят офис разделить по отделам или предоставить каждому сотруднику личное рабочее пространство для спокойной, уединенной работы.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1M3yBV_X6avVPgF2FyJhEy5k9Xdyq9NUo/view?usp=sharing
От всей души Вам всех благ!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »